Lexmark

Lexmark Yazıcı Teknik Servis Hizmetleri


Lexmark Yazıcı Tamiri ve Servisi İstanbul

İstanbul'da bulunan firmaların genel olarak kullandığı Lexmark marka yazıcıların bakım ve tamiri konusunda firmamız tarafından Lexmark teknik servis desteği verilmekte olup tür türlü arıza durumunda siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Servisimize gelen Lexmark yazıcıların arıza tespiti yapılarak kullanıcılara Lexmark cihazın sorununu ve maliyeti hakkında bilgi verilmektedir. Onay alınan Lexmark cihazların tamir ve bakım işlemleri başlar ve cihaz çalışır durumda olduğu zaman tüm testleri yapılarak kullanıcı / firmaya teslim tutanağı ile teslim edilir. Lexmark yazıcı teknik servisinde parça değişimi yapa bakım yapılan cihazlara 6 Ay GARANTİ verilir.

Müşterilerimize yerinde Lexmark teknik servis hizmeti ile İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize telefon  ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde Lexmark teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Lexmark Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz

Lexmark Marka Yazıcılarda Garanti Süresi Dolmuş yada Kullanıcı Hatasına Olan Cihazlara Teknik Servis Hizmeti Verilmektedir.

Lexmark Yazıcıların Mürekkep Ped Hatası sorununu teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Mürekkepli Lexmark yazıcılar belli bir sayfa çıktıdan sonra reset moduna düşer bu sorunu kullanıcılar çözüme ulaştırmak için yaptıkları işlemde maalesef anakart hatasına düşer Lexmark teknik servisimizde bu tür sorunlarda anakart tamiri yapılarak Lexmark cihazlar çalışır duruma getirilir.

Lexmark Yazıcılar İle Profesyonel Kalitede Baskılar

Lexmark yazıcıları kullanıcıların ihtiyaç duydukları baskı performansına harika bir fiyata sahip olmalarını kolaylaştırır.

Lexmark Belge ve fotoğraf yazıcıları
Doldurulabilir Lexmark Mürekkep Kartuşlu Yazıcılar
Kompakt Lexmark fotoğraf yazıcıları
Profesyonel Lexmark  fotoğraf yazıcıları

Lexmark yazıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

Lexmark yazıcı kağıt alma sorunu
Lexmark reset yazılımı
Lexmark yazıcı kağıt sıkıştırma sorunu
Lexmark yazıcı lekeli baskı sorunu
Lexmark yazıcı silik baskı sorunu
Lexmark yazıcı fotokopi çekmeme sorunu
Lexmarkyazıcı fax çekmeme sorunu
Lexmark yazıcı fax almama sorunu
Lexmark yazıcı boş sayfa verme sorunu
Lexmark yazıcı kağıt usb ve network portu çalışma sorunu
Lexmark yazıcı toner ve kartuş dolum işlemi vb. sorunlarda firmamız ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Lexmark Yazıcı Cihazlar İçin İstanbul'da Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Lexmark Teknik Servis hizmetlerini İstanbul'da aşağıdaki bölgelere aynı gün yerinde servis olacak şekilde veriyoruz.

Lexmark Yazıcı Servisi Adalar, Lexmark Yazıcı Servisi Arnavutköy, Lexmark Yazıcı Servisi Ataşehir, Lexmark Yazıcı Servisi Avcılar, Lexmark Yazıcı Servisi Bağcılar, Lexmark  Yazıcı Servisi Bahçelievler, Lexmark Yazıcı Servisi Bakırköy, Lexmark Yazıcı Servisi Başakşehir, Lexmark Yazıcı Servisi Bayrampaşa, Lexmark Yazıcı Servisi Beşiktaş, Lexmark Yazıcı Servisi Beylikdüzü, Lexmark Yazıcı Servisi Beyoğlu, Lexmark Yazıcı Servisi Büyükçekmece, Lexmark Yazıcı Servisi Beykoz, Lexmark Yazıcı Servisi Çatalca, Lexmark Yazıcı Servisi Çekmeköy, Lexmark Yazıcı Servisi Esenler, Lexmark Yazıcı Servisi Esenyurt, Lexmark Yazıcı Servisi Eyüp, Lexmark Yazıcı Servisi Fatih, Lexmark Yazıcı Servisi Gaziosmanpaşa, Lexmark Yazıcı Servisi Güngören, Lexmark Yazıcı Servisi Kadıköy, Lexmark Yazıcı Servisi Kadıköy, Lexmark Yazıcı Servisi Kağıthane, Lexmark Yazıcı Servisi Kartal, Lexmark Yazıcı Servisi Küçükçekmece, Lexmark Yazıcı Servisi Maltepe, Lexmark Yazıcı Servisi Pendik, Lexmark Yazıcı Servisi Sancaktepe, Lexmark Yazıcı Servisi Sarıyer, Lexmark Yazıcı Servisi Silivri, Lexmark Yazıcı Servisi Sultanahmet, Lexmark Yazıcı Servisi Sultangazi, Lexmark Yazıcı Servisi Şile, Lexmark Yazıcı Servisi, Lexmark Yazıcı Servisi Şişli, Lexmark Yazıcı Servisi, Lexmark Yazıcı Servisi Tuzla, Lexmark Yazıcı Servisi Üsküdar, Lexmark Yazıcı Servisi Ümraniye, Lexmark Yazıcı Servisi Zeytinburnu.