Sharp

Sharp Yazıcı Teknik Servis Hizmetleri


Sharp Yazıcı Tamiri ve Servisi İstanbul

İstanbul'da bulunan firmaların genel olarak kullandığı Sharp marka yazıcıların bakım ve tamiri konusunda firmamız tarafından Sharp teknik servis desteği verilmekte olup tür türlü arıza durumunda siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Servisimize gelen Sharp yazıcıların arıza tespiti yapılarak kullanıcılara Sharp cihazın sorununu ve maliyeti hakkında bilgi verilmektedir. Onay alınan Sharp cihazların tamir ve bakım işlemleri başlar ve cihaz çalışır durumda olduğu zaman tüm testleri yapılarak kullanıcı / firmaya teslim tutanağı ile teslim edilir. Sharp yazıcı teknik servisinde parça değişimi yapa bakım yapılan cihazlara 6 Ay GARANTİ verilir.

Müşterilerimize yerinde Sharp teknik servis hizmeti ile İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize telefon  ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde Sharp teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sharp Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz

Sharp Marka Yazıcılarda Garanti Süresi Dolmuş yada Kullanıcı Hatasına Olan Cihazlara Teknik Servis Hizmeti Verilmektedir.

Sharp Yazıcıların Toner Hatası teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Mürekkepli Sharp yazıcılar belli bir sayfa çıktıdan sonra reset moduna düşer bu sorunu kullanıcılar çözüme ulaştırmak için yaptıkları işlemde maalesef anakart hatasına düşer Sharp teknik servisimizde bu tür sorunlarda anakart tamiri yapılarak Sharp cihazlar çalışır duruma getirilir.

Sharp Yazıcılar İle Profesyonel Kalitede Baskılar

Sharp yazıcıları kullanıcıların ihtiyaç duydukları baskı performansına harika bir fiyata sahip olmalarını kolaylaştırır.

Sharp Belge ve fotoğraf yazıcıları
Doldurulabilir Sharp Mürekkep Kartuşlu Yazıcılar
Kompakt Sharp fotoğraf yazıcıları
Profesyonel Sharp fotoğraf yazıcıları

Sharp yazıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

Sharp yazıcı kağıt alma sorunu
Sharp reset yazılımı
Sharp yazıcı kağıt sıkıştırma sorunu
Sharp yazıcı lekeli baskı sorunu
Sharp yazıcı silik baskı sorunu
Sharp yazıcı fotokopi çekmeme sorunu
Sharp yazıcı fax çekmeme sorunu
Sharp yazıcı fax almama sorunu
Sharp yazıcı boş sayfa verme sorunu
Sharp yazıcı kağıt usb ve network portu çalışma sorunu
Sharp yazıcı toner ve kartuş dolum işlemi vb. sorunlarda firmamız ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Sharp Yazıcı Cihazlar İçin İstanbul'da Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Sharp Teknik Servis hizmetlerini İstanbul'da aşağıdaki bölgelere aynı gün yerinde servis olacak şekilde veriyoruz.

Sharp Yazıcı Servisi Adalar, Sharp Yazıcı Servisi Arnavutköy, Sharp Yazıcı Servisi Ataşehir, Sharp Yazıcı Servisi Avcılar, Sharp Yazıcı Servisi Bağcılar, Sharp  Yazıcı Servisi Bahçelievler, Sharp Yazıcı Servisi Bakırköy, Sharp Yazıcı Servisi Başakşehir, Sharp Yazıcı Servisi Bayrampaşa, Sharp Yazıcı Servisi Beşiktaş, Sharp Yazıcı Servisi Beylikdüzü, Sharp Yazıcı Servisi Beyoğlu, Sharp Yazıcı Servisi Büyükçekmece, Sharp Yazıcı Servisi Beykoz, Sharp Yazıcı Servisi Çatalca, Sharp Yazıcı Servisi Çekmeköy, Sharp Yazıcı Servisi Esenler, Sharp Yazıcı Servisi Esenyurt, Sharp Yazıcı Servisi Eyüp, Sharp Yazıcı Servisi Fatih, Sharp Yazıcı Servisi Gaziosmanpaşa, Sharp Yazıcı Servisi Güngören, Sharp Yazıcı Servisi Kadıköy, Sharp Yazıcı Servisi Kadıköy, Sharp Yazıcı Servisi Kağıthane, Sharp Yazıcı Servisi Kartal, Sharp Yazıcı Servisi Küçükçekmece, Sharp Yazıcı Servisi Maltepe, Sharp Yazıcı Servisi Pendik, Sharp Yazıcı Servisi Sancaktepe, Sharp Yazıcı Servisi Sarıyer, Sharp Yazıcı Servisi Silivri, Sharp Yazıcı Servisi Sultanahmet, Sharp Yazıcı Servisi Sultangazi, Sharp Yazıcı Servisi Şile, Sharp Yazıcı Servisi, Sharp Yazıcı Servisi Şişli, Sharp Yazıcı Servisi, Sharp Yazıcı Servisi Tuzla, Sharp Yazıcı Servisi Üsküdar, Sharp Yazıcı Servisi Ümraniye, Sharp Yazıcı Servisi Zeytinburnu.