UTAX

Utax Yazıcı Teknik Servis Hizmetleri


Utax Fotokopi Tamir Servisi İstanbul

İstanbul'da bulunan firmaların genel olarak kullandığı Utax marka fotokopi makinelerinin bakım ve tamiri konusunda firmamız tarafından Utax teknik servis desteği verilmekte olup tür türlü arıza durumunda siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Servisimize gelen Utax fotokopi makinelerinin arıza tespiti yapılarak kullanıcılara Utax cihazın sorununu ve maliyeti hakkında bilgi verilmektedir. Onay alınan Utax cihazların tamir ve bakım işlemleri başlar ve cihaz çalışır durumda olduğu zaman tüm testleri yapılarak kullanıcı / firmaya teslim tutanağı ile teslim edilir. Utax fotokopi teknik servisinde parça değişimi yapa bakım yapılan cihazlara 6 Ay GARANTİ verilir.

Müşterilerimize yerinde Utax teknik servis hizmeti ile İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize telefon  ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde Utax teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Utax Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz

Utax Marka Yazıcılarda Garanti Süresi Dolmuş yada Kullanıcı Hatasına Olan Cihazlara Teknik Servis Hizmeti Verilmektedir.

Utax Yazıcıların Mürekkep Ped Hatası teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Tonerli Utax yazıcılar belli bir sayfa sayısından sonra reset moduna düşebilir bu sorunu kullanıcılar çözüme ulaştırmak için yaptıkları işlemde maalesef anakart hatasına düşer Utax teknik servisimizde bu tür sorunlarda anakart tamiri yapılarak Utax cihazlar çalışır duruma getirilir.

Utax Yazıcılar İle Profesyonel Kalitede Baskılar

Utax yazıcıları kullanıcıların ihtiyaç duydukları baskı performansına harika bir fiyata sahip olmalarını kolaylaştırır.

Utax Belge ve fotoğraf yazıcıları
Doldurulabilir Utax Mürekkep Kartuşlu Yazıcılar
Kompakt Utax fotoğraf yazıcıları
Profesyonel Utax fotoğraf yazıcıları

Utax yazıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

Utax yazıcı kağıt alma sorunu
Utax reset yazılımı
Utax yazıcı kağıt sıkıştırma sorunu
Utax yazıcı lekeli baskı sorunu
Utax yazıcı silik baskı sorunu
Utax yazıcı fotokopi çekmeme sorunu
Utax yazıcı fax çekmeme sorunu
Utax yazıcı fax almama sorunu
Utax yazıcı boş sayfa verme sorunu
Utax yazıcı kağıt usb ve network portu çalışma sorunu
Utax yazıcı toner ve kartuş dolum işlemi vb. sorunlarda firmamız ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Utax Yazıcı Cihazlar İçin İstanbul'da Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Utax Teknik Servis hizmetlerini İstanbul'da aşağıdaki bölgelere aynı gün yerinde servis olacak şekilde veriyoruz.

Utax Yazıcı Servisi Adalar, Utax Yazıcı Servisi Arnavutköy, Utax Yazıcı Servisi Ataşehir, Utax Yazıcı Servisi Avcılar, Utax Yazıcı Servisi Bağcılar, Utax  Yazıcı Servisi Bahçelievler, Utax Yazıcı Servisi Bakırköy, Utax Yazıcı Servisi Başakşehir, Utax Yazıcı Servisi Bayrampaşa, Utax Yazıcı Servisi Beşiktaş, Utax Yazıcı Servisi Beylikdüzü, Utax Yazıcı Servisi Beyoğlu, Utax Yazıcı Servisi Büyükçekmece, Utax Yazıcı Servisi Beykoz, Utax Yazıcı Servisi Çatalca, Utax Yazıcı Servisi Çekmeköy, Utax Yazıcı Servisi Esenler, Utax Yazıcı Servisi Esenyurt, Utax Yazıcı Servisi Eyüp, Utax Yazıcı Servisi Fatih, Utax Yazıcı Servisi Gaziosmanpaşa, Utax Yazıcı Servisi Güngören, Utax Yazıcı Servisi Kadıköy, Utax Yazıcı Servisi Kadıköy, Utax Yazıcı Servisi Kağıthane, Utax Yazıcı Servisi Kartal, Utax Yazıcı Servisi Küçükçekmece, Utax Yazıcı Servisi Maltepe, Utax Yazıcı Servisi Pendik, Utax Yazıcı Servisi Sancaktepe, Utax Yazıcı Servisi Sarıyer, Utax Yazıcı Servisi Silivri, Utax Yazıcı Servisi Sultanahmet, Utax Yazıcı Servisi Sultangazi, Utax Yazıcı Servisi Şile, Utax Yazıcı Servisi, Utax Yazıcı Servisi Şişli, Utax Yazıcı Servisi, Utax Yazıcı Servisi Tuzla, Utax Yazıcı Servisi Üsküdar, Utax Yazıcı Servisi Ümraniye, Utax Yazıcı Servisi Zeytinburnu.