Xerox

Xerox Yazıcı Teknik Servis Hizmetleri


Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi İstanbul

İstanbul'da bulunan firmaların genel olarak kullandığı Xerox marka yazıcıların bakım ve tamiri konusunda firmamız tarafından Xerox teknik servis desteği verilmekte olup tür türlü arıza durumunda siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Servisimize gelen Xerox yazıcıların arıza tespiti yapılarak kullanıcılara Xerox cihazın sorununu ve maliyeti hakkında bilgi verilmektedir. Onay alınan Xerox cihazların tamir ve bakım işlemleri başlar ve cihaz çalışır durumda olduğu zaman tüm testleri yapılarak kullanıcı / firmaya teslim tutanağı ile teslim edilir. Xerox yazıcı teknik servisinde parça değişimi yapa bakım yapılan cihazlara 6 Ay GARANTİ verilir.

Müşterilerimize yerinde Canon teknik servis hizmeti ile İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize telefon  ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde Xerox teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xerox Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz

Xerox Marka Yazıcılarda Garanti Süresi Dolmuş yada Kullanıcı Hatasına Olan Cihazlara Teknik Servis Hizmeti Verilmektedir.

Xerox Yazıcıların Mürekkep Hatası teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Xerox yazıcılar belli bir sayfa çıktıdan sonra reset moduna düşer bu sorunu kullanıcılar çözüme ulaştırmak için yaptıkları işlemde maalesef anakart hatasına düşer Xerox teknik servisimizde bu tür sorunlarda anakart tamiri yapılarak Xerox cihazlar çalışır duruma getirilir.

Xerox Yazıcılar İle Profesyonel Kalitede Baskılar

Xerox yazıcıları kullanıcıların ihtiyaç duydukları baskı performansına harika bir fiyata sahip olmalarını kolaylaştırır.

Xerox Belge ve fotoğraf yazıcıları
Doldurulabilir Xerox Mürekkep Kartuşlu Yazıcılar
Kompakt Xerox fotoğraf yazıcıları
Profesyonel Xerox fotoğraf yazıcıları

Xerox yazıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

Xerox yazıcı kağıt alma sorunu
Xerox reset yazılımı
Xerox yazıcı kağıt sıkıştırma sorunu
Xerox yazıcı lekeli baskı sorunu
Xerox yazıcı silik baskı sorunu
Xerox yazıcı fotokopi çekmeme sorunu
Xerox yazıcı fax çekmeme sorunu
Xerox yazıcı fax almama sorunu
Xerox yazıcı boş sayfa verme sorunu
Xerox yazıcı kağıt usb ve network portu çalışma sorunu
Xerox yazıcı toner ve kartuş dolum işlemi vb. sorunlarda firmamız ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Xerox Yazıcı Cihazlar İçin İstanbul'da Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Xerox Teknik Servis hizmetlerini İstanbul'da aşağıdaki bölgelere aynı gün yerinde servis olacak şekilde veriyoruz.

Xerox Yazıcı Servisi Adalar, Xerox Yazıcı Servisi Arnavutköy, Xerox Yazıcı Servisi Ataşehir, Xerox Yazıcı Servisi Avcılar, Xerox Yazıcı Servisi Bağcılar, Xerox  Yazıcı Servisi Bahçelievler, Xerox Yazıcı Servisi Bakırköy, Xerox Yazıcı Servisi Başakşehir, Xerox Yazıcı Servisi Bayrampaşa, Xerox Yazıcı Servisi Beşiktaş, Xerox Yazıcı Servisi Beylikdüzü, Xerox Yazıcı Servisi Beyoğlu, Xerox Yazıcı Servisi Büyükçekmece, Xerox Yazıcı Servisi Beykoz, Xerox Yazıcı Servisi Çatalca, Xerox Yazıcı Servisi Çekmeköy, Xerox Yazıcı Servisi Esenler, Xerox Yazıcı Servisi Esenyurt, Xerox Yazıcı Servisi Eyüp, Xerox Yazıcı Servisi Fatih, Xerox Yazıcı Servisi Gaziosmanpaşa, Xerox Yazıcı Servisi Güngören, Xerox Yazıcı Servisi Kadıköy, Xerox Yazıcı Servisi Kadıköy, Xerox Yazıcı Servisi Kağıthane, Xerox Yazıcı Servisi Kartal, Xerox Yazıcı Servisi Küçükçekmece, Xerox Yazıcı Servisi Maltepe, Xerox Yazıcı Servisi Pendik, Xerox Yazıcı Servisi Sancaktepe, Xerox Yazıcı Servisi Sarıyer, Xerox Yazıcı Servisi Silivri, Xerox Yazıcı Servisi Sultanahmet, Xerox Yazıcı Servisi Sultangazi, Xerox Yazıcı Servisi Şile, Xerox Yazıcı Servisi, Xerox Yazıcı Servisi Şişli, Xerox Yazıcı Servisi, Xerox Yazıcı Servisi Tuzla, Xerox Yazıcı Servisi Üsküdar, Xerox Yazıcı Servisi Ümraniye, Xerox Yazıcı Servisi Zeytinburnu.