Zebra

Zebra Yazıcı Teknik Servis Hizmetleri


Zebra Yazıcı Tamiri ve Servisi İstanbul

İstanbul'da bulunan firmaların genel olarak kullandığı Zebra marka yazıcıların bakım ve tamiri konusunda firmamız tarafından Zebra teknik servis desteği verilmekte olup tür türlü arıza durumunda siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Servisimize gelen Zebra yazıcıların arıza tespiti yapılarak kullanıcılara Zebra cihazın sorununu ve maliyeti hakkında bilgi verilmektedir. Onay alınan Zebra cihazların tamir ve bakım işlemleri başlar ve cihaz çalışır durumda olduğu zaman tüm testleri yapılarak kullanıcı / firmaya teslim tutanağı ile teslim edilir. Zebra yazıcı teknik servisinde parça değişimi yapa bakım yapılan cihazlara 6 Ay GARANTİ verilir.

Müşterilerimize yerinde Zebra teknik servis hizmeti ile İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bize telefon  ya da iletişim formu ile ulaşıp yerinde Zebra teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Zebra Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Servisimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz

Zebra Marka Yazıcılarda Garanti Süresi Dolmuş yada Kullanıcı Hatasına Olan Cihazlara Teknik Servis Hizmeti Verilmektedir.

Zebra Yazıcıların Mürekkep Hatası sorununu teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Mürekkepli Zebra yazıcılar belli bir sayfa çıktıdan sonra reset moduna düşer bu sorunu kullanıcılar çözüme ulaştırmak için yaptıkları işlemde maalesef anakart hatasına düşer Zebra teknik servisimizde bu tür sorunlarda anakart tamiri yapılarak Zebra cihazlar çalışır duruma getirilir.

ZebraYazıcılar İle Profesyonel Kalitede Baskılar

Zebra yazıcıları kullanıcıların ihtiyaç duydukları baskı performansına harika bir fiyata sahip olmalarını kolaylaştırır.

Doldurulabilir Zebra Mürekkep Kartuşlu Yazıcılar

Zebra yazıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

Zebra yazıcı kağıt alma sorunu
Zebra reset yazılımı
Zebra yazıcı kağıt sıkıştırma sorunu
Zebra yazıcı lekeli baskı sorunu
Zebra yazıcı silik baskı sorunu
Zebra yazıcı fotokopi çekmeme sorunu
Zebra yazıcı fax çekmeme sorunu
Zebra yazıcı fax almama sorunu
Zebra yazıcı boş sayfa verme sorunu
Zebra yazıcı kağıt usb ve network portu çalışma sorunu
Zebra yazıcı toner ve kartuş dolum işlemi vb. sorunlarda firmamız ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Zebra Yazıcı Cihazlar İçin İstanbul'da Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Zebra Teknik Servis hizmetlerini İstanbul'da aşağıdaki bölgelere aynı gün yerinde servis olacak şekilde veriyoruz.

Zebra Yazıcı Servisi Adalar, Zebra Yazıcı Servisi Arnavutköy, Zebra Yazıcı Servisi Ataşehir, Zebra Yazıcı Servisi Avcılar, Zebra Yazıcı Servisi Bağcılar, Zebra  Yazıcı Servisi Bahçelievler, Zebra Yazıcı Servisi Bakırköy, Zebra Yazıcı Servisi Başakşehir, Zebra Yazıcı Servisi Bayrampaşa, Zebra Yazıcı Servisi Beşiktaş, Zebra Yazıcı Servisi Beylikdüzü, Zebra Yazıcı Servisi Beyoğlu, Zebra Yazıcı Servisi Büyükçekmece, Zebra Yazıcı Servisi Beykoz, Zebra Yazıcı Servisi Çatalca, Zebra Yazıcı Servisi Çekmeköy, Zebra Yazıcı Servisi Esenler, Zebra Yazıcı Servisi Esenyurt, Zebra Yazıcı Servisi Eyüp, Zebra Yazıcı Servisi Fatih, Zebra Yazıcı Servisi Gaziosmanpaşa, Zebra Yazıcı Servisi Güngören, Zebra Yazıcı Servisi Kadıköy, Zebra Yazıcı Servisi Kadıköy, Zebra Yazıcı Servisi Kağıthane, Zebra Yazıcı Servisi Kartal, Zebra Yazıcı Servisi Küçükçekmece, Zebra Yazıcı Servisi Maltepe, Zebra Yazıcı Servisi Pendik, Zebra Yazıcı Servisi Sancaktepe, Zebra Yazıcı Servisi Sarıyer, Zebra Yazıcı Servisi Silivri, Zebra Yazıcı Servisi Sultanahmet, Zebra Yazıcı Servisi Sultangazi, Zebra Yazıcı Servisi Şile, Zebra Yazıcı Servisi, Zebra Yazıcı Servisi Şişli, Zebra Yazıcı Servisi, Zebra Yazıcı Servisi Tuzla, Zebra Yazıcı Servisi Üsküdar, Zebra Yazıcı Servisi Ümraniye, Zebra Yazıcı Servisi Zeytinburnu.